Förtroendevalda i Haparanda

Ann-Kristin Myllymäki (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-30 - 2022-10-14