Förtroendevalda i Haparanda

Per Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
pereri@haparanda.se

Bild på Per Eriksson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31