Jani Suhonen (S)

Kontaktinformation

E-post:
jansuh@haparanda.se

Bild på Jani Suhonen

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-01-10 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31