Förtroendevalda i Haparanda

Anders Rönnqvist (SJVP)

Kontaktinformation

E-post:
andron@haparanda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31