Arne Hällefors (SJVP)

Kontaktinformation

E-post:
arnhal@haparanda.se

Bild på Arne Hällefors

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14