Förtroendevalda i Haparanda

Camilla Jaako (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-12 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31