Förtroendevalda i Haparanda

Christina Lugnet (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Näringslivsrådet Ledamot 2019-02-11 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-12-16 - 2022-12-31