Monica Westman (C)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-02-22 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ordförande 2020-06-15 - 2022-12-31