Förtroendevalda i Haparanda

Åsa Hansson (SJVP)

Kontaktinformation

E-post:
asahan@haparanda.se

Bild på Åsa Hansson

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-03-04 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31