Carin Kerttu (C)

Kontaktinformation

E-post:
carin.kerttu@haparanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-05-12 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2021-04-12 - 2022-12-31