Förtroendevalda i Haparanda

Marléne Haara (S)

Kontaktinformation

E-post:
marlene.haara@haparanda.se

Bild på Marléne Haara

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2021-09-20 - 2022-12-31
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott Ersättare 2021-09-20 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Personalutskott Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31
Tornedalsrådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31